Spring naar content

Een van de laatste keren Werelddaklozendag?

10 oktober 2023

Ieder jaar op 10 oktober is het Werelddaklozendag. Hopelijk is 2023 een van de laatste keren, want samen met onze leden en andere partijen werken we er hard aan om dakloosheid te beëindigen voor 2030.

Tot het zo ver is vragen we in de week van 10 oktober extra aandacht voor alle mensen die dakloos zijn (geweest). Om 07:00 vind je deze week elke ochtend een bericht op onze LinkedIn-pagina. Deel deze vooral, en volg ons.

Cijfers

Werelddaklozendag volgt dit jaar kort op het verschijnen van de nieuwe cijfers van het CBS en de eerste ETHOS telling. Lees onze reactie op deze cijfers van het CBS en ETHOS.

Alles over dakloosheid

Ook nieuw is onze dossierpagina over dakloosheid. Op deze pagina bundelen we content rondom dakloosheid, van onszelf en andere belangrijke partners. Bijvoorbeeld onze brieven, cliëntreis en een overzicht van al onze leden die maatschappelijke opvang bieden, maar ook interviews en cliëntverhalen.

Contact hierover?

Ineke Baas

senior beleidsadviseur

ineke.baas@valente.nl

06 20756860

Thema’s

maatschappelijke opvang, wonen

Meer informatieover Ineke Baas